کتابهای 56 تا 60 از 148    صفحات:   <  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  >
نمايش كتاب‌های دارای حق انتشار

لیندبرگ (افسانه‌ی موش پرنده)

92 صفحات
978-600-8025-32-0
تصويرگر:توربن کولمان
حق امتياز انتشار:فارسی
زبان:آلمانی
گروه سني:بالاي چهار سال
مترجم:مونا توحیدی
مولف:توربن کولمان
ناشر:هوپا,  نورد سود
چکیده:شب که موش‌کوچولو بیرون رفت تا قطعات مورد نیازش را جمع‌آوری کند، حس کرد چیزی تعقیبش می‌کند. صدای هوهوی آرامی در آسمان تاریک بالای سرش شنید و سایه‌های عجیب‌و‌غریبی بر لبه‌ی پشت‌بام‌ها دید.
این شکل‌های مرموز شب‌های بعد هم دوباره پیدایشان شد و هر شب به مخفی‌گاه موش نزدیک و نزدیک‌تر می‌شدند.
بعد از مدتی کوتاه، جغدها آن‌قدر نزدیک شدند که یکراست از پنجره‌ی اتاق کار موش به او خیره می‌شدند و نوبتی جای خود را عوض می‌کردند. آرام‌آرام سر و کله‌ی گربه‌ها هم پیدا شد…

موش کوچک داستان، روزهای سختی را می‌گذراند. تله‌موش‌ها تمام شهر را گرفته‌اند، دوستان نازنینش از ترس مرگ مهاجرت کرده‌اند. همه رفته‌اند! تنها بازمانده موش کوچک داستان ماست. برای رفتن پیش دوستانش باید از اقیانوس اطلس بگذرد. اما با وجود گربه‌های نگهبان کشتی‌های بخار … فکر درخشانی به ذهنش می‌رسد. او باید پرواز کند!
اولین کتاب توربن کولمان با داستانی خلاقانه و تصویرسازیِ درخشان و بی‌نظیر. شاهکار موش کوچولوی شجاعی که با مرگ می‌جنگد، تخیل همه، کوچک و بزرگ را به بازی می‌گیرد.پرنده ی کوچک
چکیده:یک مرد کامیون خود را به طرف صخره ها هدایت می کند. او نمیتواند به سمت دیگری حرکت کند، درهای عقب کامیون خود را باز می کند و گله ای از پرندگان پرواز می کنند، اما، همانطور که مرد به زودی متوجه می شود، یک پرنده کوچک ترسو باقی می ماند. شگفت زده و خوشحال است، مرد با مهربانی به سمت پرنده می رود و صمیمیت میانشان فزونی می یابد. پس از ناهار، این مرد تلاش می کند تا پرنده را که باید پرواز کند و به دوستانش بپیوندد برساند. تلاش کمیک انسان در پرواز،عمق برخورد بین این دو موجود بسیار متفاوت است. به زودی پرنده پرواز می کند و مرد دور می شود، اما در یک چرخش شگفت انگیز پرنده و دوستانش بازگشت می کنند و در یک لحظه ی شگفت آور و سراییدنی شاهد تجاربی سراسر جدید هستیم...غورغوری کوچولو بزرگ می شود!

28 صفحات
978-964-07-1443-0
تصويرگر:جولیانو فری
حق امتياز انتشار:فارسی
زبان:آلمانی
سی دی:دارد
گروه سني:بالاي چهار سال
مترجم:ماندانا نارنجیها,  حسام سبحانی طهرانی
مولف:جولیانو فری
ناشر:ماين​اديشن,  مبتکران
چکیده:داستانی جالب درباره ی دگردیسی قورباغه ها و اینکه شاید تغییر کردن کار سختی باشه اما خیلی وقت ها اتفاق های خوبی به دنبال آن در راه است.

غورغوری پاهایش را نمی خواهد! تا این که روزی با مار خطرناکی روبرو می شود. آن جا است که غورغوری کوچولو پی می برد بعضی از تغییرات گرچه در ابتدا بسیار ناراحت کننده به نظر می رسند، ولی برای زندگی بهتر لازم و مفید هستند.زندگي با مرگ
تصويرگر:زائري، مهرداد
ناشر:انتشارات پائولا و پيترسون، آلمانماه تی تی، کلاه تی تی

16.5*23
52 صفحات
978-964-391-129-4
تصويرگر:خيريه، راشين
ناشر:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
نويسنده:شعبان نژاد، افسانه
چکیده:کتاب ماه تی نی کلاه تی تی، مجموعه ای است از بازی - ترانه ها، شعر و نمایش است. نویسنده در آغاز کتاب سخنی در مورد متن کتاب دارد و از مربیان می خواهد با ابتکار خود و کمک کودکان بخش های گوناگون کتاب را در مهدهای کودک به اجرا در آورند.

نویسنده از ادبیات عامیانه، ترانه ها و قصه ها، متل ها الهام گرفته است و با سبک و ریتم آن ها برای بچه ها شعر، بازی - ترانه و نمایش تالیف کرده هاست. هر کدام از قسمت ها یادآوری یکی از قصه های موزون و بازی - ترانه قدیمی است و کودکان را با عناصر طبیعت فصل ها، عمو نوروز و حاجی فیروز آشنا می کند. مهارت های حرکتی و بازی های گروهی را در کودکان تقویت می کند و هنر اظهار وجود در جمع را به آن ها می آموزد. کودکان ارتباط و برخورد سازنده با دیگران را تجربه می کنند.

کتابهای 56 تا 60 از 148    صفحات:   <  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  >
نمايش كتاب‌های دارای حق انتشار
©2002-2020 KIA literary agency based in Tehran. All rights reserved.   powered by: NeekPendar Group info@neekpendar.com