کتابهای 131 تا 135 از 147    صفحات:   <  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  >
نمايش كتاب‌های دارای حق انتشار

عروس قصه گو

22 صفحات
بازنویس:محمد کاظم مزینانی
تصويرگر:گلدوزيان، عليرضا
گروه سني:5+
ناشر:منادی تربیت
چکیده:خبر گناه بزرگ زن پادشاه به او رسید. پادشاه بسیار ناراحت و پریشان شد و به جلاد دستور داد فوراً گیسوان آن زن را به دم اسبی وحشی ببندند و او را رها کنند تا کیفر کار خود را ببیند.
از آن روز پادشاه کینه‌ی عجیبی نسبت به زنان در خود احساس می‌کرد و به وزیرش دستور داده بود که هرروز یک دختر جوان را به عقد او در بیاورند. پادشاه روز بعد ازعروسی با دختر جوان او را می‌کشت. دیگر دختری در شهر باقی نمانده بود و وزیر نگران از این بود که اگر نتواند همسری دیگر برای پادشاه پیدا کند پادشاه دستور به قتل او صادر کند.
وزیر، غمگین به خانه رفت و به زن و دخترانش گفت آماده باشید که پادشاه فردا جان مرا خواهد گرفت. یکی از دخترانش که شهرزاد نام داشت به پدر گفت که نگران نباشد و به‌جای عروس فردا شهرزاد را معرفی کند.
شهرزاد در ذهن خود نقشه‌ای داشت که می‌توانست هم جان خود را نجات دهد هم جان پدر را.
آن نقشه این بود...موش دم بریده

22*22
24 صفحات
978-600-5131-69-7
ناشر:حوا
چکیده:موش دم بریدهشعر كودكانه عامیانه‌ای است ،برای كودكان.
ماجرای موشی است كه دمش را گربه قطع می‌كند و موش دم بریده برای وصل كردن آن از هر كسی كمك می‌خواهد .دره ی هزاران دارکوب

20*26
32 صفحات
چکیده:داستانی مرتبط با عشق، زرق و برق و جدایی. دو خواهر که پس از نفرین جادودگر همدیگر را در وضعیتی تلخ و ناگوار پیدا می کنند. آیا عشق این قدرت را دارد تا به آنها در بازگشت به هم کمک رساند؟کتک خور سلطنتی

161 صفحات
978-600-8025-90-0
,  مدال نیوبری
تصويرگر:مریم جاودانی
حق امتياز انتشار:فارسی
زبان:انگليسي
گروه سني:+9
مترجم:نسرین نوش امینی
مولف:فلایش سید
ناشر:هوپا,  گرین ویلو
چکیده:تاب «کتک‌خور سلطنتی» داستان کودکی یتیم است که در یک دربار سلطنتی زندگی می‌کند و کتک‌خور شاهزاده‌ای است که قانون اجازه تنبیه‌کردنش را نمی‌دهد. روزی شاهزاده مغرور این دربار تصمیم به فرار می‌گیرد و کتک‌خور را نیز همراه خودش می‌کند و همین مسئله، آن‌ها را درگیر اتفاقاتی می‌کنند که داستان را پیش می‌برد و ذهنیت هر دو را نسبت به یگدیگر تغییر می‌دهد.

سید فلاش‌من، نویسنده آمریکایی و خالق این اثر، متولد سال ۱۹۲۰ در نیویورک است. وی به خاطر کتاب‌های طنزش برای کودکان، نمایشنامه‌ها و رمان‌ها و کتاب‌های شعبده‌بازی‌اش برای بزرگسالان شهرت خاصی دارد.

فلاش‌من جوایز زیادی برای کتاب‌هایش دریافت کرده و کتاب «کتک‌خور سلطنتی» نیز مدال جایزه نیوبری را به خاطر «ماجراجویی، تعلیق و طنز موجود در داستان و خلق شخصیت‌های زنده» از آن خود کرده است. در سال ۲۰۰۳ انجمن نویسندگان و تصویرگران کتاب کودک، به پاس یک عمر فعالیت هنری فلاش‌من، جایزه‌ای را به نام او افتتاح کردند که هر سال به یک نویسنده طنز کودک تعلق می‌گیرد. پسر فلاش‌من، پل فلاش‌من نیز نویسنده‌ای نامدار در ادبیات کودکان است که او نیز در دست گرفتن مدال جایزه نیوبری را در سابقه خود دارد. سید فلاش‌من در سال ۲۰۱۰ در سن ۹۰ سالگی فوت کرد.

نسرین‌نوش امینی، مترجم این کتاب، خود کتاب‌های متعددی در بخش رمان کودک را به چاپ رسانده که از بین آن‌ها «وزوه جادو» و «مسافر ایستگاه سه‌ونیم» در نشر هوپا به چاپ رسیده‌اند.

کتاب «کتک‌خور سلطنتی» برای کودکان در سنین ۶ تا ۱۰ سال مناسب است و در ۱۶۲ صفحه با قیمت ۱۲ هزار تومان در فروشگاه‌های کتاب سرتاسر کشور به فروش می‌رسد.جا براي همه هست

23*23
36 صفحات
978-191-032-836-1
تصويرگر:تيموريان، آناهيتا
حق امتياز انتشار:
زبان:انگلیسی
گروه سني:
مولف:تيموريان، آناهيتا
ناشر:تاینی اول ، لندن
چکیده:کودکی بزرگ می شود و جهان را کشف می کند.

کتابهای 131 تا 135 از 147    صفحات:   <  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  >
نمايش كتاب‌های دارای حق انتشار
©2002-2019 KIA literary agency based in Tehran. All rights reserved.   powered by: NeekPendar Group info@neekpendar.com