کتابهای 16 تا 20 از 148    صفحات:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  >
نمايش كتاب‌های دارای حق انتشار

طوفان دیگری در راهش است

14*21
400 صفحات
964-337-377-0
ناشر:نيستان
نويسنده:شجاعی، سيدمهدي
چکیده:كمال پسر يك خانواده پولدار و وابسته به دربار است كه خانواده اش معتقدند ديوانه است و او را از ديگران مخفي مي كنند . او شبي مخفيانه خودش را به عروسي كه والدينش رفته اند مي رساند و در آنجا شيفته خواننده مي شود . زينت كه خواننده اي مشهور است ناگهان تصميم مي گيرد پشت پا به دنيا و كار خلاف زده و زندگي كمال را به سر و سامان برساند .راهنمای حقوق مالکیت معنوی (کپی رایت) در آسیا

14*21
92 صفحات
978-964-391-412-7
تصويرگر:گمی، تارو
مترجم:حائری یزدی، لیلی
ناشر:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
نويسنده:هوزومی، تاموتسو
چکیده:به گزارش روابط عمومی کانون، این کتاب را «مرکز فرهنگی آسیا اقیانوسیه یونسکو»، ( ACCU)، به زبان انگلیسی چاپ کرده و «تاموتسو هوزومی» نویسنده اش در مقدمه آن اشاره کرده که این کتاب راهنمای ویژه‌ای است برای کسانی که در آسیا زندگی می‌کنند، چه آن‌هایی که خالق آثار هستند و چه کسانی که از این آثار بهره می‌برند. «هوزومی» امیدوار است آن چه در کتابش آمده به پشتیبانی از مؤلفین و افراد کوشا در شکل گیری و چاپ آثار کمک کند.
نویسنده در این کتاب، فهرستی از آثاری که باید پشتیبانی شوند، شامل آثار ادبی، آثار موسیقی، حرکات موزون و پانتومیم، آثار هنری، آثار معماری، نقشه‌ها و نمودارها، عکس، آثار سینمایی و انواع برنامه‌ها و نرم افزارهای رایانه‌ای را ارایه می‌دهد.
بر این اساس، بخش‌های دیگر کتاب هم به جزییات حقوق مؤلف، چگونگی حمایت بین‌المللی از آثار، بهره‌برداری از حق مؤلف، آثار در محاصره، جامعه در حال دگرگونی، کنوانسیون‌های بین‌المللی، پیمان ها و روش‌ها و فهرست کشورهای عضو در پیمان های بین المللی و محدوده پیمان های بین‌المللی پرداخته است.
نکته جالب در این کتاب، پرداختن نویسنده بر تفاوت حق مؤلف در کشورهای مختلف و توجه به حقوق اخلاقی مؤلف در کشورهای اروپایی است.
حقوق قانونی مؤلف تا قبل از «کنوانسيون برن» در سال ۱۸۸۶ تنها در داخل هر کشور رعایت می‌شد اما پس از این پیمان، داشتن این حق در تمامی کشورهای پایبند به آن برای صاحب اثر قابل اجرا شد.خاله سوسکه

32 صفحات
چکیده:خاله سوسکه خانه ی پدرش را ترک می کند تا تصمیم بگیرد که با چه کسی می خواهد ازدواج کند. او با چند نفر ملاقات می کند، اما هیچکس به اندازه کافی برای عاشق شدن مهربان نیست. او به دنبال کسی است که به خوبی با او برخورد کند، حتی زمانی که ظاهر مشکلات...من هم بغل میخوام!

32 صفحات
978-964-07-1418-8
,  لاکپشت پرنده
تصويرگر:رووه جان آ
حق امتياز انتشار:فارسی
زبان:آلمانی
سی دی:دارد
گروه سني:بالاي چهار سال
مترجم:ماندانا نارنجیها,  حسام سبحانی طهرانی
مولف:رووه جان آ
ناشر:ماين​اديشن,  مبتکران
چکیده:الویس کوچولو تنها یک آرزو دارد: این که کسی او را در آغوش بگیرد. او هر جا که می‌رود، دیگران را می‌بیند که همدیگر را بغل می‌کنند: در شهر، در پارک، در ایستگاه راه‌آهن و در زمین بازی فوتبال . اما الویس بیچاره آنقدر تیغ‌تیغی است که با آن همه خار هیچ کس نمی‌خواهد او را در آغوش بگیرد.
در حالی که الویس امیدش را از دست داده است، ناگهان صدای ناامیدانه‌ای به گوشش می‌رسد: «هیچ کس نمی‌خواهد من را ببوسد؟» آیا این موقعیت خوبی برای الویس است که با این همه تیغ و خار بتواند دوستی پیدا کند؟بوي جوي موليان

21*26
41 صفحات
9789643914233
تصويرگر:طباطبايي، کمال (سيد فضل ​اله)
ناشر:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
چکیده:این کتاب درباره چهار مقاله نظامی عروضی است. چهار مقاله در بردارنده چهار حکایت مربوط به چهار طبقه و صنف، یعنی دبیر، شاعر، طبیب و منجم است. این چهار طبقه در روزگاران گذشته، نزد پادشاهان مقام و موقعیت بسزایی داشته‌اند.

کتابهای 16 تا 20 از 148    صفحات:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  >
نمايش كتاب‌های دارای حق انتشار
©2002-2020 KIA literary agency based in Tehran. All rights reserved.   powered by: NeekPendar Group info@neekpendar.com